от до
  Відтінок
  Матеріал
  Скло
  Тип
  Призначення
  Стиль
  АКЦИЯ! Бесплатный монтаж и скидка 10 процентов!  Виїзд замірювача-консультанта зі зразками, каталогом і можливими візерунками до вас на адресу. Він також може оформити замовлення з вами на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн, міжкімнатні двері 150 грн.
  (098) 524 95 70
  (050) 843 20 80
  (063) 999 26 97

  с 8 до 23 ежеденевно

  • Установка двери от 700 грн., в зависимости от веса и сложности дверного проема. Действует АКЦИЯ бесплатная установка*
  • Доставка по Киеву - бесплатно, если вы оформляете заказ с установкой или установка платная.
  • Доставка по Киеву - 350 грн. до подъезда, если вы оформляетет заказ без установки или установка бесплатная.
  • Доставка за пределы города Киева - 10 грн/км.
  • Доставка по Украине Новой почтой, Интаймом или Деливери.

  Дверні замки

  Ваше місто - Фэрфилд
  Середня оцінка товарів цієї категорії:
  Дверні замки 5 із 5 на основі 21 відгуків
  Всі відгуки

  Кожен з нас з дитинства звик до того, що двері треба замикати на ключ. Дверні замки - це найважливіший і відповідальніший елемент, що забезпечує збереження майна наших будинків і почуття захищеності від несанкціонованого проникнення неочікуваних і небажаних гостей. Замків в світі існує величезна кількість, починаючи від звичайного шпінгалета і закінчуючи складними кодовими замками з таймерами чи сканерами сітківки.

  Компанія «Фаворит» з радістю пропонує своїм клієнтам звичайні, але ефективні та надійні дверні замки від перевірених і відповідальних світових виробників. Вартість кожного виробу доступна, а умови монтажу і тестування - найдоступніші. Ми знаємо, як і чим захистити Ваш дім!

  Яким має бути надійний замок

  З року в рік компанії, що виробляють запірні дверні механізми, вдосконалюють свої вироби, розробляють все більше нових конструкцій, вкладаючи в замки наступні характеристики:

  Від яких неприємностей повинен уберігати ідеальний замок

  Ключове завдання будь-якого замку - захист від проникнення. Але і це далеко не все. Дрібне хуліганство, таке як поміщення в замкову щілину стороннього предмета, здатне принести чимало неприємностей. Тому ідеальний замок не дасть можливості зловмисникам зіпсувати свою конструкцію. З традиційних замкових елементів з цим найкраще справляються плоскосувальдні замки з ключами сейфового типу. Практично на всі сто відсотків захищені від цієї неприємності замки з магнітними механізмами секретності.
   
  Компанія «Фаворит» - професійний виробник вхідних і міжкімнатних дверей, пропонує своїм клієнтам тільки якісні та надійні запірні механізми. Ми зможемо провести монтаж замку самостійно або надамо Вам можливість зробити це своїми руками.
   
  Ми завжди раді виконати будь-яке побажання клієнта, допомогти у виборі і надати доступні розцінки і приємні знижки на дверні замки. Телефонуйте, і консультанти компанії «Фаворит» дадуть відповіді на будь-які Ваші запитання!
  On-line консультант