АКЦИЯ! Бесплатный монтаж и скидка 10 процентов!

Оформить заказ с бесплатной доставкой

Міжкімнатні двері з масиву

Kreta-yasen--202 6 900грн
Yalbera 6 600грн
Yalbera2 6 500грн
Palla-yasen-196 6 600грн
Montana-yasen-197 6 600грн
Ventayasen-200 6 600грн
Sola-yasen-201 6 900грн

Кожен власник свого житла прагне облаштувати все з максимальним комфортом і це нормально. Величезне значення відводиться таким елементам, як міжкімнатні двері. Це не просто спосіб для обмеження або об'єднання кімнат - це елементи ансамблю декору і дизайну в приміщеннях. Найкрасивіші міжкімнатні двері - це звичайно ж двері з масиву дерева.

Пропозиції нашої компанії

Міжкімнатні двері з масиву можуть виготовлятися з різної деревини: це можуть бути рідкісні, цінні породи дерева, а можуть бути і цілком дешеві породи. Також допускається скляна вставка в полотно. Інтернет-магазин компанії «Фаворит» пропонує своїм клієнтам найрізноманітніші типи дверей, які поділяються за певними критеріями. Щоб вибрати якийсь тип дверей, потрібно визначитися з матеріалом, обрати спосіб відкривання. Від вибору конструкції багато що залежить. Якщо Ви не можете самостійно зробити вибір - скористайтеся допомогою фахівців нашої компанії.

Типи дверей

  • Найпоширеніший тип дверей - це орні двері. Особливість виробу - це можливість відкривання дверей виключно в одному напрямку. Є варіант одностулкових або двостулкових дверей. Такі двері не підходять для приміщень з маленькою площею.
  • Маятникові двері. По конструкції схожі на розпашні двері, тільки мають можливість відкриватися в обидві сторони.
  • Гармошка. Кілька вертикальних панелей, що складаються гармошкою при відкриванні. Можливі вставки зі скла.
  • Ще один популярний тип дверей - розсувні. Конструкція передбачає зсування полотен по направляючим по «рейках». Особливо актуальне застосування такого типу в умовах обмеженого простору.
  • Двері як у "стайні". Розпашні двері з горизонтальними стулками. Такі двері монтують вкрай рідко.

У нас Ви можете купити міжкімнатні двері з масиву абсолютно будь-якої конфігурації. Ми готові надати Вам будь-який тип. Звертайтеся до нас, і ми спробуємо наповнити інтер'єр Вашого будинку стильністю, оригінальністю і неповторним ексклюзивом.

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:


© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2020"
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net
Перезвонити мені
Консультант Сергій: Чим можу бути корисний?

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виїзд замірювача-консультанта с каталогом, кольорами і узорами на адресу. Він може оформити з вами заказ на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн; Міжкімнатні двері - 150 грн. Виїзд за місто до 120 км - ціна по домовленності. Виїзжджає: Пн-Сб з 8 до 21:00.

Зворотній звінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону: