АКЦІЯ! Безкоштовний монтаж і скидка 10 відстоків!

Ми відкриті і працюємо!
от
до
Відкривання
Колір
Оформлення
Покриття
Призначення
Стиль
Ціна

Міжкімнатні двері триплекс

Сортировать по производителю
Все производители :: Фаворит :: Новый Стиль :: Галерея :: Woodok :: Brama :: Terminus :: Неман :: BelwoodDoors :: Халес (Украина) :: AGTplus :: Istok :: Папа Карло :: Интерьерные Двери :: WoodTechnic :: Korfad :: Мюнхен :: Avangard :: Provance :: Status :: Ваш Стиль :: Глазго :: Rodos

Нові тренди і течії в оформленні приміщень диктують свої вимоги і поступово глухі двері поступаються місце суцільноскляним аналогам, кращими з яких по багатьом параметрам є міжкімнатні двері триплекс.

Представляючи собою багатошарове скло, триплекс, до складу якого входять органічні і силікатні суміші, що забезпечує стійкість до пошкоджень механічного характеру, добре переносить перепади температур, відрізняється гарною адгезією і резистентністю до хімічних речовин. За рахунок цього триплекс може бути використаний в будь-яких приміщеннях. Його відмітною особливістю є те, що при механічному пошкодженні він не розбивається на друзки (відкололися фрагменти затримуються за допомогою спеціальної плівки).

І, звичайно ж, безліч самих оригінальних варіантів інтер'єру, які можна створити з його використанням.

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2020"
Позвонить нам!
Напишіть нам, натиснувши любий месенджер
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net
Перезвонити мені
Консультант Сергій: Чим можу бути корисний?

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виїзд замірювача-консультанта с каталогом, кольорами і узорами на адресу. Він може оформити з вами заказ на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн; Міжкімнатні двері - 150 грн. Виїзд за місто до 120 км - ціна по домовленності. Виїзжджає: Пн-Сб з 8 до 21:00.

Зворотній звінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону: