АКЦІЯ! Безкоштовний монтаж і скидка 10 відстоків!

Ми відкриті і працюємо!
от
до
Призначення
Коробка
Товщина металу
Тон
Декор
Покриття
Колір
Замок
Наповнення
Додатковий захист
Броньовані двері
Клас взломостійкості

Розсувні міжкімнатні двері

Сортировать по производителю
Все производители :: Галерея :: Woodok :: Terminus :: Istok

Ремонт та облаштування будь-якого житла «з нуля» обов'язково передбачають заміну/установку міжкімнатних дверей. Залежно від типу конструкції всі вони підрозділяються на три види: класичні орні, сучасні розсувні і складні («гармошки»). Найбільш поширеними є звичні для всіх орні варіанти. Складні двері найчастіше застосовуються при облаштуванні нестандартних приміщень. Що стосується розсувних дверних конструкцій для розмежування міжкімнатного простору, то сьогодні вони стають все більш популярними. Такі двері відмінно підійдуть для сучасних інтер'єрів, оформлених у різному стилі.

Переваги міжкімнатних дверей розсувного типу

Безсумнівним плюсом даного виду дверей є можливість додатково заощадити вільний простір. Адже ті ж орні двері в обов'язковому порядку вимагають наявності місця для закривання відкривання. Монтаж розсувних моделей дозволяє ефективно використовувати кожен квадратний сантиметр площі біля дверного отвору. Наприклад, там можна поставити пуф, вазу з квітами і т.п. Крім того, розсувні двері найкращим чином підходять для здійснення дизайнерського зонування житлового простору, яке при закритих/відкритих стулках сприймається по-різному.
 
Плюс до всього, двері-купе відрізняються ергономічністю, практичністю і зручністю в експлуатації - відкривати і закривати їх легко, просто і зручно. При різкому закритті вони не видають шуму, завдяки спеціальному доводчику. І ніякі обмежувачі, які захищають стіни від ударів орних стулок, не будуть псувати інтер'єр і «заважати під ногами». Якщо говорити про надійність та довговічність розсувних дверей, то за технологією встановлені конструкції від солідних виробників пропрацюють без проблем не менше десяти років.

Комплектація купейних дверей

Як правило, міжкімнатні розсувні двері продаються комплектом, що включає в себе всі необхідні деталі для їх монтажу та експлуатації. Ось перелік цих елементів:

1. Саме дверне полотно. Двері розсувного типу, як і орні, можуть бути як одностулковими, так і двостулковими. Полотно виготовляють з натурального дерева, деревостружкових плит, пластику, скла, комбінованих і композитних матеріалів.
 
2. Дверна коробка. Краще, коли вона вироблена з суцільного деревного масиву. На каркас, що встановлюється в дверний проріз, потім встановлюються стулки.
 
3. Напрямні. Саме вони роблять можливим «хід» стулок. Завдяки наявності спеціального стопору і обмежувача полотно не «западає» при відкриванні і не «виїжджає» при закриванні.
 
4. Касета. Вона являє собою сталевий каркас і йде в комплекті тільки з дверима-купе так званого «прихованого» типу, які відкриваються всередину стіни або спеціально зробленого короба.
 
5. Фурнітура. На розсувні двері не прикрутиш звичайні дверні ручки - вони просто не дадуть закрити стулки. Тому останні оснащуються плоскими ручками, вмонтованими в дверне полотно.

Двері-купе в сучасному інтер'єрі

Такі дверні конструкції - це прекрасне рішення практично для будь-якого інтер'єру. Сьогодні особливо актуальним стає облаштування житлового простору таким чином, щоб його не заповнювали зайві речі, а вся обстановка не тільки зберігала єдність обраного стилю, але і була досить функціональною. Ергономічні й естетичні розсувні двері якнайкраще підходять для цього.
 
З сучасного «дверного» асортименту можна вибрати будь-яку модель - за матеріалами виготовлення, кольором, фактурою, декоративним оформленням і функціональністю. Сувора класика, варіанти з кольоровими вставками, мозаїчні дверні полотна з особливо міцного скла - все це і багато іншого є сьогодні в продажу. Все залежить від Вашого смаку і фінансових можливостей. Багато хто віддає перевагу встановлювати купейні двері не тільки в кімнатах, але й на закритих терасах, лоджіях і балконах.
 
Завзятим шанувальникам мінімалізму можна порадити звернути увагу на такий різновид розсувних міжкімнатних дверей, як пенали. Двері-пенал практично непомітні. При бажанні можна повністю «заховати» усередині стіни всю конструкцію. Такий варіант просто ідеальний і для маленьких кімнат.

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2020"
Позвонить нам!
Напишіть нам, натиснувши любий месенджер
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net
Перезвонити мені
Консультант Сергій: Чим можу бути корисний?

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виїзд замірювача-консультанта с каталогом, кольорами і узорами на адресу. Він може оформити з вами заказ на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн; Міжкімнатні двері - 150 грн. Виїзд за місто до 120 км - ціна по домовленності. Виїзжджає: Пн-Сб з 8 до 21:00.

Зворотній звінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону: