АКЦІЯ! Безкоштовний монтаж і скидка 10 відстоків!

Ми відкриті і працюємо!
от
до
Призначення
Коробка
Товщина металу
Тон
Декор
Покриття
Колір
Замок
Наповнення
Додатковий захист
Бронювання
Клас взломостійкості

Вуличні бронедвері

Вуличні бронедвері являють собою особливо міцні протиударні металеві конструкції, що забезпечують високий рівень безпеки вашого майна. Вони мають досить складну конструкцію, яка включає в себе наявність замків, броненакладок і фурнітури, які характеризуються як зламостійкі. Крім своєї міцності, бронедвері відрізняються відмінними звуко - і теплоізоляційними характеристиками за рахунок вбудованого шару мінеральної вати. При цьому деякі моделі передбачають наявність протизнімні штирів, що робить їх злом практично неможливим.

Придбати вуличні бронедвері під замовлення можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо всім своїм клієнтам не тільки якісні двері за вигідними цінами, але і оптимальні умови доставки, виробленої в найкоротші терміни в усі куточки країни.

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2020"
Позвонить нам!
Напишіть нам, натиснувши любий месенджер
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net
Перезвонити мені
Консультант Сергій: Чим можу бути корисний?

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виїзд замірювача-консультанта с каталогом, кольорами і узорами на адресу. Він може оформити з вами заказ на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн; Міжкімнатні двері - 150 грн. Виїзд за місто до 120 км - ціна по домовленності. Виїзжджає: Пн-Сб з 8 до 21:00.

Зворотній звінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону: