от до
  Відтінок
  Матеріал
  Скло
  Тип
  Призначення
  Стиль
  АКЦИЯ! Бесплатный монтаж и скидка 10 процентов!  Виїзд замірювача-консультанта зі зразками, каталогом і можливими візерунками до вас на адресу. Він також може оформити замовлення з вами на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн, міжкімнатні двері 150 грн.
  (098) 524 95 70
  (050) 843 20 80
  (063) 999 26 97

  с 8 до 23 ежеденевно

  • Установка двери от 700 грн., в зависимости от веса и сложности дверного проема. Действует АКЦИЯ бесплатная установка*
  • Доставка по Киеву - бесплатно, если вы оформляете заказ с установкой или установка платная.
  • Доставка по Киеву - 350 грн. до подъезда, если вы оформляетет заказ без установки или установка бесплатная.
  • Доставка за пределы города Киева - 10 грн/км.
  • Доставка по Украине Новой почтой, Интаймом или Деливери.

  Двері середнього класу

  Ваше місто - Фэрфилд
  Середня оцінка товарів цієї категорії:
  Вхідні двері Двері середнього класу 5 із 5 на основі 85 відгуків
  Всі відгуки

  Компанія «Фаворит» спеціалізується на випуску бронедверей з будь-якими характеристиками, які залежать від внутрішньої будови та наповнення дверної коробки, використовуваного матеріалу. Бронедвері середнього класу в нашому каталозі зайняли міцні позиції лідерів продажу, оскільки мають відмінне співвідношення якості та ціни.

  Виробництво бронедверей середнього класу

  Виготовлення дверей починається зі створення дверного полотна. Щоб досягти високого класу захисту і взломостойкості, воно виконується зі сталі товщиною 1,5 мм. Цією товщини достатньо для того, щоб гарантувати безпеку і гарні захисні властивості дверей. Щоб не відбувалася деформація полотна з часом, воно оснащується ребрами жорсткості (зазвичай їх 5). Порошкове фарбування сталевого матеріалу забезпечує стійкість виробу до зовнішнього впливу, включаючи такі руйнівні умови експлуатації, як вологе повітря, мороз, прямі сонячні промені.

  Усередині бронедвері середнього класу оснащуються наповнювачем з пінополістиролу, завдяки чому досягається відмінна звуко- і теплоізоляція. Додаткове ущільнення дверного полотна, частіше виконане з подвійним ущільнювачем, створює відмінні умови для експлуатації дверей і комфорту в будинку. Для того, щоб двері здобули ефектний і елегантний вигляд, поверхня облицьовується МДФ з візерунками.

  Подібна конструкція і виробнича технологія дозволили нам виготовляти двері, які здатні зупинити злодія або зловмисника.

  5 причин купити бронедвері середнього класу у нас:

  Двері від виробника - завжди вигідна покупка. Ціни на такі двері виключають накрутки перекупників, відсоток вартості транспортних витрат та складських послуг. Крім цього наші ціни на бронедвері середнього класу розраховуються для продажів домінуючої категорії покупців, тому вони є доступними.

  On-line консультант