АКЦІЯ! Безкоштовний монтаж і скидка 10 відстоків!

Оформити заказ з бескоштовною доставкою

от
до
Призначення
Коробка
Товщина металу
Тон
Декор
Покриття
Колір
Замок
Наповнення
Додатковий захист
Броньовані двері
Клас взломостійкості

Вхідні броньовані двері в квартиру

Правильно підібрана вхідні двері в квартиру – запорука безпеки і комфорту. При цьому не всім відомо, на які параметри варто звертати увагу, щоб не помилитися і не шкодувати про покупку.

Застава раціональної та виваженої покупки

Якщо Ви маєте намір придбати дверну конструкцію для квартири і бути спокійними за свою безпеку – звертайте увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Якісні моделі роблять з міцного металу. Недорогі тонкі двері не підійдуть, але і товсті є громіздкими. Важливим також є замок.

Обов'язково оцініть звукоізоляційні властивості дверної конструкції. Якщо вони достатні, то Вас не буде турбувати кожен шерех у під'їзді. Теплоізоляція – ще один важливий параметр. З її допомогою не складе труднощів підтримувати комфортну температуру в квартирі взимку і влітку.

Основні якості

Вхідні двері в квартиру повинна мати:

  • надійні конструкцію і замки;
  • звукоізоляцію;
  • теплоізоляцію;
  • привабливий дизайн.

Саме такі моделі представлені в інтернет-магазині «Фаворит». У нас широкий асортимент і різні ціни, мінімальна – 2 900 гривень. За запитом ми виконуємо доставку і установку.

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2020"

Напишіть нам, натиснувши любий месенджер

Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net
Перезвонити мені

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виїзд замірювача-консультанта с каталогом, кольорами і узорами на адресу. Він може оформити з вами заказ на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн; Міжкімнатні двері - 150 грн. Виїзд за місто до 120 км - ціна по домовленності. Виїзжджає: Пн-Сб з 8 до 21:00.

Зворотній звінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону: