АКЦІЯ! Безкоштовний монтаж і скидка 10 відстоків!

Оформити заказ з бескоштовною доставкою

от
до
Призначення
Коробка
Товщина металу
Тон
Декор
Покриття
Колір
Замок
Наповнення
Додатковий захист
Броньовані двері
Клас взломостійкості

Вхідні двері в котедж

Вхідні двері в котедж – важливий елемент, який виконує відразу дві задачі: захищає власність від правопорушників, доповнює екстер'єр та інтер'єр. Оскільки конструкція знаходиться на відкритому повітрі, вона повинна бути стійкою до впливу навколишнього середовища – вологи, температурних коливань і т. д.

Яку вхідні двері купити?

При виборі виробу неодмінно беруть до уваги дизайн будинку та прибудинкової території. Важливими є експлуатаційні умови і необхідний рівень безпеки.

У заміських будинках найчастіше встановлюють сталеві двері. Вони виступають гарантією безпеки житла від несанкціонованого вторгнення. А виглядати привабливо їм дозволяють ковані елементи, склопакети і т. д.

Переваги металевих дверних конструкцій

Серед них виділяють:

  • вогнестійкість;
  • високий захист від злому;
  • не потребують ремонту;
  • не деформуються;
  • довгий термін експлуатації.

Такі двері, навіть якщо коштують недорого, не вицвітають, перебуваючи під впливом сонячних променів. При зміні температури навколишнього середовища не деформуються.

Великий вибір вхідних дверей для котеджу, послуги доставки і установки можна отримати, звернувшись в інтернет-магазин «Фаворит». Мінімальна ціна конструкції – 2 700 гривень.

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2020"

Напишіть нам, натиснувши любий месенджер

Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net
Перезвонити мені

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виїзд замірювача-консультанта с каталогом, кольорами і узорами на адресу. Він може оформити з вами заказ на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн; Міжкімнатні двері - 150 грн. Виїзд за місто до 120 км - ціна по домовленності. Виїзжджає: Пн-Сб з 8 до 21:00.

Зворотній звінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону: