АКЦІЯ! Безкоштовний монтаж і скидка 10 відстоків!

Ми відкриті і працюємо!
от
до
Призначення
Коробка
Товщина металу
Тон
Декор
Покриття
Колір
Замок
Наповнення
Додатковий захист
Броньовані двері
Клас взломостійкості

Чорні вхідні двері купити в Києві

Чорні вхідні двері найкращим чином підходять для облаштування сучасних стилів інтер'єрів. Саме їх найчастіше купують споживачі, можливо, не замислюючись про переваги.

Переваги вхідних дверей чорного кольору

Сучасні дизайнери переконані, що саме чорні дверні конструкції будуть доречні в будь-якому інтер'єрі. Вони надають якесь благородство, не є мазкими. При цьому чорні двері – це практично і солідно.

Колір дверної конструкції підлоги необхідно вибирати правильно. Найчастіше можна зустріти два варіанти:

  • підлога та двері одного кольору;
  • чорні двері і світла підлога.

Якщо коридор є просторим і в ньому є високий стелю або у вікно, то можна двері та підлога зробити одним кольором. Важливо в цьому разі створити хорошу освітленість.

Якщо коридор маленький, то краще купити вхідні двері чорного кольору і комбінувати їх зі світлим підлогою. Такий варіант виглядає вишукано і стильно. Щоб не погіршити приміщення, стіни слід фарбувати у світлі тони. Це додасть відчуття простору.

В інтернет-магазині «Фаворит» дверні конструкції, виконані в чорному кольорі, представлені в різному ціновому діапазоні. Недорогі моделі – від 2 000 гривень, ціна моделей класу «преміум» - від 5 100 гривень. Можлива доставка та установка.

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2020"
Позвонить нам!
Напишіть нам, натиснувши любий месенджер
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net
Перезвонити мені
Консультант Сергій: Чим можу бути корисний?

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виїзд замірювача-консультанта с каталогом, кольорами і узорами на адресу. Він може оформити з вами заказ на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн; Міжкімнатні двері - 150 грн. Виїзд за місто до 120 км - ціна по домовленності. Виїзжджає: Пн-Сб з 8 до 21:00.

Зворотній звінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону: