АКЦІЯ! Безкоштовний монтаж і скидка 10 відстоків!

Ми відкриті і працюємо!
от
до
Призначення
Коробка
Товщина металу
Тон
Декор
Покриття
Колір
Замок
Наповнення
Додатковий захист
Броньовані двері
Клас взломостійкості

Вхідні двері з покриттям Vinorit

Вхідні двері – це обличчя Вашого будинку. Вона формує у гостей уявлення про Вас, Вашому рівні життя, уподобання. Вхідні двері з покриттям Vinorit відносять до конструкцій «преміум» класу. Вони здатні ненастирливо продемонструвати бездоганний смак і достаток, чудово доповнити вишуканий інтер'єр.

Що являє собою плівка Vinorit?

Це стійка до зношування багатошарове покриття, створене ізраїльською компанією. Плівка ПВХ має об'ємну матову текстуру, представлена в більш, ніж тридцяти відтінках. Вона імітує натуральний камінь, шпон, шкіру, масив цілісних порід деревини.

Плівка Vinorit володіє важливими властивостями:

  • Стійкість до зношування – має високу міцність, жорсткість, стійкість до хімічних речовин. Це дозволяє служити довгі роки.
  • Екологічна чистота – не містить і не виділяє в навколишнє середовище шкідливі речовини.
  • Стійкість до ультрафіолету – не піддається впливу сонячних променів і високих температур, довго зберігаючи первинний зовнішній вигляд.

Де купити вхідні двері з покриттям Vinorit?

Якщо порівнювати ціну таких дверей з ціною дверей, створених з натуральних матеріалів, то перші коштують недорого. При цьому володіють високими експлуатаційними властивостями. В інтернет-магазині «Фаворит» представлений широкий асортимент моделей. Надаються консультації, послуги доставки і установки.

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2020"
Позвонить нам!
Напишіть нам, натиснувши любий месенджер
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net
Перезвонити мені
Консультант Сергій: Чим можу бути корисний?

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виїзд замірювача-консультанта с каталогом, кольорами і узорами на адресу. Він може оформити з вами заказ на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн; Міжкімнатні двері - 150 грн. Виїзд за місто до 120 км - ціна по домовленності. Виїзжджає: Пн-Сб з 8 до 21:00.

Зворотній звінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону: