АКЦІЯ! Безкоштовний монтаж і скидка 10 відстоків!

Ми відкриті і працюємо!
от
до
Призначення
Коробка
Товщина металу
Тон
Декор
Покриття
Колір
Замок
Наповнення
Додатковий захист
Броньовані двері
Клас взломостійкості

Вхідні двері з двухмилиметровой стали

Високий рівень злочинності і неспокійна обстановка в країні зробили броньовані двері популярними. Деякі покупці помилково плутають їх з металевими виробами, але між ними є різниця. Так, при виробництві перше використовується більш товста сталь, а в найбільш уразливих місцях – присутнє додаткове підсилення у вигляді замків, ригелів, петель.

Коли актуально купити вхідні двері з двохміліметрового металу?

Основне їх призначення – запобігти впливу із зовні. З їх допомогою будь-який об'єкт можна захистити від несанкціонованого проникнення, а саме:

  • злому;
  • розкриття;
  • пошкоджень фізичного характеру.

Вхідні двері двохміліметрового металу складаються з рами, дверного полотна, фурнітури та оздоблення. В ролі наповнювача можуть використовувати негорючий утеплювач, що дозволяє надати конструкції звуко - і шумоізоляцію.

Умови покупки

В інтернет-магазині «Фаворит» представлені вхідні двері, що поєднують в собі недорогу ціну та високу якість. Їх ціна – 2 800 гривень і вище. Можлива доставка замовлення в будь-яку частину Києва і області.

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2020"
Позвонить нам!
Напишіть нам, натиснувши любий месенджер
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net
Перезвонити мені
Консультант Сергій: Чим можу бути корисний?

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виїзд замірювача-консультанта с каталогом, кольорами і узорами на адресу. Він може оформити з вами заказ на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн; Міжкімнатні двері - 150 грн. Виїзд за місто до 120 км - ціна по домовленності. Виїзжджає: Пн-Сб з 8 до 21:00.

Зворотній звінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону: