АКЦІЯ! Безкоштовний монтаж і скидка 10 відстоків!

Ми відкриті і працюємо!
от
до
Призначення
Коробка
Товщина металу
Тон
Декор
Покриття
Колір
Замок
Наповнення
Додатковий захист
Броньовані двері
Клас взломостійкості

Вхідні бронедвері металу товщиною 1,5 міліметра

Багато при купівлі металевих дверей не знають, який товщині дверного полотна віддати перевагу. Щоб розібратися в цьому питанні, вдамося до положень Дсту. У ньому зазначено, що товщина дверного полотна повинна бути 1,5 мм і більше.

Чому вхідні двері з металу товщиною 1,5 мм?

Часто продавці звеличують захисні конструкції з сталі завтовшки від 3 мм, Але чи виправдано це? Купити таку конструкцію варто обладнання для заміських будинків, котеджів. Тобто, місць, де люди не проживають постійно присутня загроза злому.

Негативні установки дверей з металу товщиною 3 мм

  • Полотно помітно обважнює двері, що ускладнює її експлуатацію. Щоб забезпечити конструкції правильну роботу, необхідно встановити мінімум три петлі.
  • Утворюється додаткове навантаження на стіну. Разом з тим, двері під час закривання створює небезпеку для літніх людей і дітей – може їх придавити.
  • Вони не можуть стояти недорого.

Отже, вхідні двері з металу 1,5 мм – це відмінне рішення для квартир багатоповерхових об'єктах. Вони не тільки міцні, але й красиві, завдяки декорування різними оздоблювальними матеріалами. Придбати такі можна, звернувшись в інтернет-магазин «Фаворит». Мінімальна ціна моделі – 2 000 гривень. За запитом виконуємо доставку і установку.

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2020"
Позвонить нам!
Напишіть нам, натиснувши любий месенджер
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net
Перезвонити мені
Консультант Сергій: Чим можу бути корисний?

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виїзд замірювача-консультанта с каталогом, кольорами і узорами на адресу. Він може оформити з вами заказ на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн; Міжкімнатні двері - 150 грн. Виїзд за місто до 120 км - ціна по домовленності. Виїзжджає: Пн-Сб з 8 до 21:00.

Зворотній звінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону: