АКЦИЯ! Бесплатный монтаж и скидка 10 процентов!
от
до
от  2800 до 28000 грн.
Декор
Додатковий захист
Колір
Коробка
Наповнення
Покриття
Призначення
Тип замка
Тон
Замок
Відтінок
Матеріал
Скло
Тип
Призначення
Стиль
Підібрати двері / фільтр Входные Межкомнатные
Підібрати двері / фільтр
UkrainianRussian

Вхідні двері: чому ТМ Фаворит?

Більше 11 років на ринку України
Власне виробництво
Великий фірмовий салон
Відмінна якість продукції

Співробітники компанії «Фаворит» знають, наскільки важливим для наших клієнтів є почуття захищеності власного будинку, тому виробництво і монтаж вхідних дверей ми робимо на совість. Всі вироби, виготовлені нами, чудово поєднують в собі естетичні та практичні якості:

 • не пропускають сторонні запахи та шуми;
 • ізолюють квартиру від протягів;
 • тривало протидіють натиску полум'я в разі пожежі;
 • стійкі до всіх видів злому;
 • мають довгий термін служби, не осідають, не деформуються і не скриплять;
 • повністю відповідають вашому уявленню про зовнішній вигляд гарних вхідних дверей.

Якщо Ви хочете купити нові вхідні та міжкімнатні двері - не поспішайте. В першу чергу переконайтеся в надійності обраної Вами компанії. Відвідайте офіс або магазин, щоб упевнитися в наявності у її співробітників відповідної кваліфікації і досвіду робіт.

Виробництво вхідних дверей "Фаворит"

Одним з найважливіших напрямків для компанії, є продаж і установка вхідних дверей. Залежно від їх призначення, до таких дверей пред'являються різні вимоги. Хороші вхідні двері не повинні пропускати сторонні запахи і шум, спеку чи холод. Вони повинні бути протипожежні і захищати приміщення від злому. Дуже важливий елемент будь-яких вхідних дверей - це замки, яких повинно бути не менше двох. Основний замок якісних вхідних дверей повинен бути «сейфовим» (ключ - метелик). Бажано, щоб він був оснащений зверху захисними броненакладками.

Поряд з головною функцією вхідних дверей - захисною, йде не менш важлива - естетична функция. Вхідні двері, як та вивіска на вітрині. Вони можуть заздалегідь презентувати в тому чи іншому світлі господаря помешкання чи офісу. Саме вхідні двері вибирають по самому широкому ряду критеріїв: естетичність, безпека, шумоізоляція та інші. 

Двері під замовлення

Є і ще одна перевага в нашій компанії. Кожні вхідні двері можуть бути виконані в різних комплектаціях під замовлення. Ціна, яку Ви бачите - це базова ціна на готовий виріб. Якщо Вам сподобався малюнок дверей, але бюджет не дозволяє їх купити, ми готові зробити точно такі ж двері, але з іншими характеристиками. Використовуючи перемикач комплектацій, Ви тут же можете бачити в чому різниця між різними комплектаціями, і як від цього змінюється ціна на самі двері.

Що потрібно знати, перш ніж купувати двері

Сучасний ринок, на жаль, заповнений далеко не найкращими моделями часто китайського виробництва. Якісні вхідні двері завжди вирізняються: матеріалом, внутрішнім наповненням, наявністю протипожежних, шумо- і запахоізолюючих прокладок, відмінною фурнітурою, стійким до зовнішніх пошкоджень зовнішнім покриттям, а також тривалою гарантією і відповідною вартістю - всі ці характеристики мають двері, виготовлені компанією «Фаворит».

Більш того, якщо Вам сподобалася певна модель, ми можемо виконати її в будь-якому матеріалі і комплектації в повній відповідності з Вашими побажаннями.

 Купити входні двері від виробника - значить бути впевненим у завтрашньому дні і безпеці свого будинку.

Гарантії якості

Своїм клієнтам компанія «Фаворит» пропонує:

 • великий вибір моделей з можливістю комплектації під замовлення;
 • вигідні умови співпраці, доступні ціни та знижки на вхідні двері і унікальну акцію «Нічні ціни»;
 • акуратність у виконанні договірних умов і дотримання термінів;
 • тривалу гарантію на кожен виріб;
 • виключно якісні матеріали від перевірених постачальників;
 • грамотний монтаж кваліфікованими майстрами;
 • легкий зв'язок з нашими консультантами будь-яким зручним для Вас чином.

Знижки! Знижки! Знижки!

Накопичувальна знижка - знижка, яка надається на групу товарів вхідні двері. Згідно умов акції, ціна на другі і кожні наступні придбані двері зменшується на п'ять відсотків у порівнянні з попередньою. Така пропозиція чудово підходить для тих людей, яким необхідно відразу кілька виробів. Іншим варіантом отримання вигоди може служити групова покупка. Купивши двері разом зі знайомими, сусідами по сходовому майданчику або дачі, обидва покупці можуть заощадити свої кошти. Акція діє на постійній основі.

Новий тип знижок з'явився зовсім недавно - знижка постійного покупця або вільно поширювані знижки на флаєрі. Щоб отримати таку знижку, необхідно застосувати код Вашої картки або флаєра у відповідному меню сайту або пред'явивши його менеджеру магазину.

x
Викликати замірника-консультанта пн-нд


Виклик замірника
x
Консультант Сергій: Чим можу бути корисний?
On-line консультант

Запрошуємо вас в наш великий фірмовий салон дверей

Щоб зробити правильний вибір, відвідайте великий фірмовий салон дверей, та отримайте додаткову індивідуальну скидку!