АКЦИЯ! Бесплатный монтаж и скидка 10 процентов!
UkrainianRussian

Спільні / групові покупки дверей з економією до 10%!

Кожна людина намагається заощадити, не втрачаючи при цьому якості. Найвигідніший і популярний спосіб на сьогоднішній день - придбати товар за оптовою ціною. Але навіщо одному споживачеві, наприклад, 10 одиниць товару? Набагато простіше оформити спільну покупку, в якій кожен отримає бажаний товар за зниженою ціною.

Як працюють спільні покупки?

Наприклад, ви вибрали собі у нас на сайті варіацію відповідних дверей. Під моделлю написано число, скільки потрібно купити позицій, для оформлення спільної покупки і отримання знижки. Ви можете агітувати своїх друзів і знайомих, або зібратися цілим під'їздом і замовити однакові вхідні двері. Так ви зможете не тільки значно заощадити, але і створити цікавий антураж в під'їзді - всі двері будуть однакові, що дуже стильно виглядає. Крім того, такий сервіс підійде для оптових продажників, які реалізують товар в роздріб. Стандартними будуть тільки моделі, а ось розміри і фурнітура підбираються індивідуально, залежно від побажань замовника. Це значить, ви не купуєте «кота в мішку» - ви купуєте двері, яка буде ідеально підходити для вашого дверного отвору, але за значно зниженою ціною.

Переваги спільних покупок

Основною перевагою спільної покупки є, звичайно ж, низька ціна. Крім цього, гарантується висока якість будь-якої продукції. Двері поставляються безпосередньо від виробника, який гарантує надійність і безпеку моделей.

Також, якщо ви змогли зібрати достатню компанію для оформлення покупки за зниженою ціною, то оформити замовлення дуже просто. Досить заповнити спеціальну форму замовлення, і менеджер зателефонує вами для уточнення нюансів. Чи не переплачуйте дистриб'юторам, шукайте однодумців і купуйте значно дешевше.

x
Викликати замірника-консультанта пн-нд


Виклик замірника
x
Консультант Сергій: Чим можу бути корисний?
On-line консультант

Запрошуємо вас в наш великий фірмовий салон дверей

Щоб зробити правильний вибір, відвідайте великий фірмовий салон дверей, та отримайте додаткову індивідуальну скидку!