АКЦИЯ! Закажи двери ТМ Фаворит и получи скидку 10% + врезку фурнитуры в подарок.
Спільна покупка
UkrainianRussian

Умови доставки та встановлення

Київ і київська область:
  • Доставка по Києву - безкоштовно, якщо ви оформляєте замовлення з монтажем. В іншому випадку просто доставка по Києву до під"їзду 300 грн.
  • За межі міста Києва 8 грн / км від КПП.
  • Установка дверей від 600 грн. в залежності від ваги дверей.
  • Замір дверей - безкоштовно. Якщо вы не оформляєте заявку на адресі, то замір коштує 100 грн. Якщо потім формити заявку на двері в нашому фірмовому магазині, то кошти за замір повертаються.
По Україні:
Вартість доставки та адреси, за якими Ви можете забрати оплачений товар, можна дізнатися на сайтах компаній-перевізників.

Компанія «Фаворит» робить повний спектр послуг з доставки та встановлення вхідних квартирних, вуличних (броньованих і металевих), міжкімнатних дверей, а також дверей для офісів і технічних приміщень. Двері, куплені в нашій компанії чи виготовлені під замовлення нашими фахівцями, доставляются в межах міста Киева всього за 300 грнУстановка дверей коштує від 600 грн та залежить від класу дверей і від дверного отвору ( стандартний він чи ні, можливо розширення), а значить ціна таких робіт індивідуальна для кожного покупця. Доставка в межах київської області здійснюється за тарифом 8 грн за кілометр від КПП, якщо двері не стандартні, габаритні, важкі або їх більше трьох, то доставка вважається більше і дорівнює 11 грн. км від КПП.

Наш відділ логістики та майстри по установці готові зробити свою роботу в максимально зручних обставинах для Вас. Ми постійно плануємо всі дії по переміщенню бригад і готові доставити і змонтувати двері в той час і обставини, які зручні для Вас.

Установка дверей важливий крок, як для Вас як володаря дверей, так і для нас. Ми несемо гарантійні зобов'язання і зацікавлені в якості установки. Але починається процес установки з виміру дверного отвору. Тому ми рекомендуємо Вам скористатися послугою - виїзд майстра по виміру дверного отвору. Тоді, в разі Вашого замовлення, ми зможемо контролювати і гарантувати якість робіт і довгостроковість роботи виробу. В іншому випадку, всі питання обговорюються індивідуально. Приємного Вам вибору!

Консультант Сергей: Чем могу помочь?
On-line консультант