АКЦИЯ! Бесплатный монтаж и скидка 10 процентов!
Відтінок
Матеріал
Скло
Тип
Призначення
Стиль
UkrainianRussian
Сортировать по производителю
Все производители :: Галерея :: Terminus

Знижені в ціні двері

Ваше місто - Ашберн
Середня оцінка товарів цієї категорії:
Rating-5 Уцінені товари 4.9 із 5 на основі 20 відгуків

Найвигідніша пропозиція для наших покупців - продаж уцінених дверей. Вигідна ціна дверей високої якості - це те, про що багато хто лише мріє. Ми робимо бажання не просто доступними, але й дуже дешевими!

Причина уцінки товару

Уцінені двері від компанії «Фаворит» - це двері від виробника з відмінними показниками і характеристиками, якими вони були наділені спочатку. Залізні двері з броненакладками, антивандальні, з високим ступенем захисту від злому, пожежостійкі та інші - доступні тепер за зниженими цінами.

Для багатьох слово «розпродаж» або «уцінка» означає заводський брак, велику похибку або незначне пошкодження при транспортуванні. Для нас зниження цін означає лише комерційний хід з метою звільнення місця на складі у зв'язку з надходженням нових моделей. Ми не стоїмо на місці і постійно оновлюємо свій асортимент новими ідеями, реалізованими у вхідних і міжкімнатних дверях. Непродані двері, що вийшли в продаж пів року тому і раніше, як і раніше залишаються актуальними і стильними, але морально застарівають на нашій вітрині, хоча фізично вони все ті ж надійні, довговічні, красиві і якісні. На такі двері ми знижуємо ціни, даючи можливість покупцям вигідно економити, купуючи товар, а нам збільшувати обороти продажів і радувати покупців новими зразками.

Переваги покупки уцінених дверей:

  • Розпродаж дверей - вигідний шанс для тих, хто шукає високу якість за розумною ціною. 
  • Уцінені двері не мають дефектів, тому будуть служити так само, як і куплені відразу після надходження на склад з виробництва.
  • Покупці стають власниками дверей, які не тільки вигідно вписуються в інтер'єр і екстер'єр, а й будуть стильно, модно виглядати ще довгі роки.
  • Ви отримаєте всі привілеї покупців звичайних дверей - низьку ціну на установку, можливість економити при замовленні від 2-х або 5-ти одиниць.

Якщо Ви не вимагаєте від вхідних дверей химерного виду, креативного дизайну або оригінального малюнку, тоді наші металеві уцінені двері для Вас. Якщо Ви хочете зробити подарунок своїм бабусі і дідусю, зробивши їх сон і перебування в квартирі або будинку спокійним, ці варіанти дверей будуть саме тим, що потрібно. Вони підходять для заміських котеджів, для споруд, офісів і квартир. Моделі зі знижками чекають на Вас, щоб подарувати Вам радість економної покупки.

x
Викликати замірника-консультанта пн-нд


Виклик замірника
x
Консультант Сергій: Чим можу бути корисний?
On-line консультант

Запрошуємо вас в наш великий фірмовий салон дверей

Щоб зробити правильний вибір, відвідайте великий фірмовий салон дверей, та отримайте додаткову індивідуальну скидку!