Безкоштовний монтаж! Знижка до 15%!

Власне виробництво-не переплачуй!
0 0

Популярні пропозиції від компанії «Фаворит»

Пропонуємо найкращі вхідні, вуличні, металеві, міжкімнатні двері в квартиру в Україні, які виготовляє наша компанія «Фаворит». Клієнти обирають ці товари завдяки оптимальному співвідношенню якості, ціни та дизайну.

У магазині представлені міжкімнатні, вуличні та вхідні двері у квартиру або власний будинок чи офіс. Наші дверні системи зарекомендували себе в Україні як довговічні та сконструйовані згідно з останніми тенденціями в інтер'єрі.

Популярні вхідні, міжкімнатні та вуличні двері

У нашому інтернет-магазині продаються товари власного виробництва з гарантією від 1 року. Ми випускаємо та встановлюємо дверні системи за найвищими міжнародними стандартами. В онлайн-каталозі представлені моделі для приватних та громадських об'єктів. Ви точно знайдете те, що вам потрібно — вуличні, металеві, броньовані двері, полотна із дерева, МДФ.

У нас продаються одинарні, полуторні, нестандартні конструкції. Можна замовити полотна та коробки з покриттям із оцинкованої сталі, порошкової фарби, французької яхтової фанери або захисної плівки Vinorit.

У рейтингу виробників дверей наша компанія посідає провідні позиції. Роблячи замовлення у нас, ви не сплачуєте додаткові комісії посередникам. Тому наші товари продаються за низькими цінами.

У топ вхідних дверей та інших видів конструкцій нашого виробництва входять такі моделі:

Модель

Ціна, грн

Страж 14500 з установкою
Іріда 12900 з установкою
Родос 18600 з установкою
Конекс 19300 з установкою
Армада 23000 з установкою
Термопласт 19400 з установкою

Наша компанія виконує доставку та встановлення вхідних систем. Також можливий виклик замірника на об'єкт. Оформити замовлення можна самостійно або зателефонувавши нашим співробітникам відділу продажу.

© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2024"
Позвонить нам!
Напишіть нам, натиснувши любий месенджер!
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:Зворотній дзвінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Безкоштовна консультація.
Виїзжджаємо по м. Київ та Київській області: Пн-Сб з 8 до 21:00.