АКЦИЯ! Бесплатный монтаж и скидка 10 процентов!
UkrainianRussian

Про компанію


Наші співробітники

Наша компанія - це перш за все наша команда. Колектив, який формувався роками з професіоналів високого класу. Людей які знають толк у виробництві і продажу дверей. Крім знань придбаних за роки роботи, ми маємо колосальний досвід і розуміння як ринку на якому працюємо, так і кожного конкретного покупця. Великий термін гарантії на всі види дверей, що випускаються, а також бездоганне виконання гарантійних і післягарантійних зобов'язань, формують успішну репутацію компанії «Фаворит» на ринку.

Завжди на зв'язку

Консультування та замовлення як вхідних так і міжкімнатних дверей можна робити одним із зручних для Вас способів. Серед них: online-чат, Skype, Icq або ж класична телефонна розмова. Ми працюємо без перерви на обід і без вихідних! Для забезпечення максимальної зручності покупки, ми пропонуємо послугу безкоштовного виїзду майстра по виміру дверного отвору. Мало того, ця ж людина є менеджером-консультантом, здатним дати відповідь на будь-яке Ваше питання.

Телефонуйте нам, і ми можемо надати для Вас такі умови замовлення, відмовитися від яких буде просто неможливо! Ми раді співпраці, Ваше бажання для нас - закон, і ми завжди готові йти назустріч клієнту.

Компанія "Фаворит" - лідер на ринку вхідних дверей Києва.

 

x
Викликати замірника-консультанта пн-нд


Виклик замірника
x
Консультант Сергій: Чим можу бути корисний?
On-line консультант

Запрошуємо вас в наш великий фірмовий салон дверей

Щоб зробити правильний вибір, відвідайте великий фірмовий салон дверей, та отримайте додаткову індивідуальну скидку!