• АКЦИЯ! Бесплатный монтаж и скидка 10 процентов!  Виїзд замірювача-консультанта зі зразками, каталогом і можливими візерунками до вас на адресу. Він також може оформити замовлення з вами на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн, міжкімнатні двері 150 грн.
  (098) 524 95 70
  (050) 843 20 80
  (063) 999 26 97

  с 8 до 23 ежеденевно

  • Установка двери от 700 грн., в зависимости от веса и сложности дверного проема. Действует АКЦИЯ бесплатная установка*
  • Доставка по Киеву - бесплатно, если вы оформляете заказ с установкой или установка платная.
  • Доставка по Киеву - 350 грн. до подъезда, если вы оформляетет заказ без установки или установка бесплатная.
  • Доставка за пределы города Киева - 10 грн/км.
  • Доставка по Украине Новой почтой, Интаймом или Деливери.

  Про компанію


  Наші співробітники

  Наша компанія - це перш за все наша команда. Колектив, який формувався роками з професіоналів високого класу. Людей які знають толк у виробництві і продажу дверей. Крім знань придбаних за роки роботи, ми маємо колосальний досвід і розуміння як ринку на якому працюємо, так і кожного конкретного покупця. Великий термін гарантії на всі види дверей, що випускаються, а також бездоганне виконання гарантійних і післягарантійних зобов'язань, формують успішну репутацію компанії «Фаворит» на ринку.

  Завжди на зв'язку

  Консультування та замовлення як вхідних так і міжкімнатних дверей можна робити одним із зручних для Вас способів. Серед них: online-чат, Skype, Icq або ж класична телефонна розмова. Ми працюємо без перерви на обід і без вихідних! Для забезпечення максимальної зручності покупки, ми пропонуємо послугу безкоштовного виїзду майстра по виміру дверного отвору. Мало того, ця ж людина є менеджером-консультантом, здатним дати відповідь на будь-яке Ваше питання.

  Телефонуйте нам, і ми можемо надати для Вас такі умови замовлення, відмовитися від яких буде просто неможливо! Ми раді співпраці, Ваше бажання для нас - закон, і ми завжди готові йти назустріч клієнту.

  Компанія "Фаворит" - лідер на ринку вхідних дверей Києва.

   

  On-line консультант