• АКЦИЯ! Бесплатный монтаж и скидка 10 процентов!  Виїзд замірювача-консультанта зі зразками, каталогом і можливими візерунками до вас на адресу. Він також може оформити замовлення з вами на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн, міжкімнатні двері 150 грн.
  (098) 524 95 70
  (050) 843 20 80
  (063) 999 26 97

  с 8 до 23 ежеденевно

  • Установка двери от 700 грн., в зависимости от веса и сложности дверного проема. Действует АКЦИЯ бесплатная установка*
  • Доставка по Киеву - бесплатно, если вы оформляете заказ с установкой или установка платная.
  • Доставка по Киеву - 350 грн. до подъезда, если вы оформляетет заказ без установки или установка бесплатная.
  • Доставка за пределы города Киева - 10 грн/км.
  • Доставка по Украине Новой почтой, Интаймом или Деливери.

  Фотогалерея наших робіт

  Якщо ви віддаєте перевагу один раз побачити товар «в обличчя», ніж сто разів почути про нього або прочитати опис, ми в цьому з Вами абсолютно згодні! Тому пропонуємо Вашій увазі фотогалерею своїх робіт. Тут ви зможете знайти фото виконаних нами вхідних дверей різних моделей, комплектацій та дизайну, в тому числі бронедвері, а також інші вироби, створені з любов'ю для наших клієнтів.

  Чому фотогалерея розкаже більше, ніж консультант?

  Погодьтеся, складно уявити різницю між відтінками мореного дуба і шпону червоного дерева або, скажімо, текстуру горіха, ясеня або бука. А тим більше порівняти їх, користуючись тільки власною уявою, взагалі не представляється можливим.

  Ми подбали про те, щоб Ви змогли бачити наші роботи не тільки у вигляді красивих ілюстрацій на сторінках пропозицій, але і в реальному їх існуванні і фактичному виконанні: в даному розділі ми надаємо на Ваш розсуд портфоліо тих робіт, які вже знайшли свого клієнта. Але варто обумовити, що на цій поточній сторінці представлена тільки частина робіт, а щоб бачити всі існуючі візерунки, текстури і комплектації, використовуйте наступний шлях:

  Якщо Вас цікавить готова модель, то рекомендовані вироби ми пропонуємо Вашій увазі на головній сторінці сайту.

  Двері на фото - допомога у виборі

  Наші фахівці пишаються творінням своїх рук, про що говорить наша велика галерея, де кожне фото - відображення якоїсь окремої історії взаємин із замовниками, які придбали у нас двері, встановили їх і продовжують використовувати, навіть через багато років.

  Зі свого боку, ми готові вислухати Ваші побажання, допомогти створити унікальну композицію, яка буде включати візерунок з фото однієї готової бронедвері, відтінок і матеріал - інший, а габарити і фурнітуру - за індивідуальними вимогами. Для наших кваліфікованих майстрів немає нічого неможливого, тому компанія «Фаворит» береться за найнезвичайніші і складні замовлення з упевненістю в результаті.

  Ми гарантуємо бездоганну якість виробів і завжди несемо відповідальність за свою роботу, з якою Ви можете ознайомитися в нашій фотогалереї. Телефонуйте нам у будь-який час, і ми з радістю виконаємо будь-яке Ваше побажання!

  On-line консультант