• АКЦИЯ! Бесплатный монтаж и скидка 10 процентов!  Виїзд замірювача-консультанта зі зразками, каталогом і можливими візерунками до вас на адресу. Він також може оформити замовлення з вами на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн, міжкімнатні двері 150 грн.
  (098) 524 95 70
  (050) 843 20 80
  (063) 999 26 97

  с 8 до 23 ежеденевно

  • Установка двери от 700 грн., в зависимости от веса и сложности дверного проема. Действует АКЦИЯ бесплатная установка*
  • Доставка по Киеву - бесплатно, если вы оформляете заказ с установкой или установка платная.
  • Доставка по Киеву - 350 грн. до подъезда, если вы оформляетет заказ без установки или установка бесплатная.
  • Доставка за пределы города Киева - 10 грн/км.
  • Доставка по Украине Новой почтой, Интаймом или Деливери.

  Спільні / групові покупки дверей за зниженими цінами

  Кожна людина намагається заощадити, не втрачаючи при цьому якості. Найвигідніший і популярний спосіб на сьогоднішній день - придбати товар за оптовою ціною. Але навіщо одному споживачеві, наприклад, 10 одиниць товару? Набагато простіше оформити спільну покупку, в якій кожен отримає бажаний товар за зниженою ціною.

  Як працюють спільні покупки?

  Наприклад, ви вибрали собі у нас на сайті варіацію відповідних дверей. Під моделлю написано число, скільки потрібно купити позицій, для оформлення спільної покупки і отримання знижки. Ви можете агітувати своїх друзів і знайомих, або зібратися цілим під'їздом і замовити однакові вхідні двері. Так ви зможете не тільки значно заощадити, але і створити цікавий антураж в під'їзді - всі двері будуть однакові, що дуже стильно виглядає. Крім того, такий сервіс підійде для оптових продажників, які реалізують товар в роздріб. Стандартними будуть тільки моделі, а ось розміри і фурнітура підбираються індивідуально, залежно від побажань замовника. Це значить, ви не купуєте «кота в мішку» - ви купуєте двері, яка буде ідеально підходити для вашого дверного отвору, але за значно зниженою ціною.

  Переваги спільних покупок

  Основною перевагою спільної покупки є, звичайно ж, низька ціна. Крім цього, гарантується висока якість будь-якої продукції. Двері поставляються безпосередньо від виробника, який гарантує надійність і безпеку моделей.

  Також, якщо ви змогли зібрати достатню компанію для оформлення покупки за зниженою ціною, то оформити замовлення дуже просто. Досить заповнити спеціальну форму замовлення, і менеджер зателефонує вами для уточнення нюансів. Чи не переплачуйте дистриб'юторам, шукайте однодумців і купуйте значно дешевше.

  On-line консультант