Безкоштовний монтаж! Знижка до 15%!

Власне виробництво-не переплачуй!
0 0

Як вибрати вхідні двері з хорошою шумоізоляцією

Як вибрати вхідні двері з хорошою шумоізоляцією

Сторонні звуки, що проникають в квартиру, не тільки відволікають від повсякденних завдань, а й є фактором роздратування, який провокує головний біль і поганий настрій. Саме з цієї причини сьогодні багато покупців вибирають вхідні двері з хорошою шумоізоляцією.

Від яких шумів ефективна тихі вхідні двері

Всупереч загальній думці, двері з функцією шумоізоляції здатні захистити не від усіх шумів, адже на звукопроникність впливають і інші фактори, наприклад, якість стіни і підлогового покриття. Шуми поділяються на кілька різновидів:

  1. Ударні - ті, які виникають при взаємодії двох предметів один з одним, наприклад, працює перфоратор, тупіт, падають і вдаряються об підлогу ключі.
  2. Повітряні - ті, які утворюються без дотику. Це можуть бути розмови, сміх, музика, гавкіт або нявкання.

Навіть найкращі вхідні двері з шумоізоляцією не зможуть впоратися на 100% з ударним шумом, але з легкістю захистять мешканців квартири від повітряних звуків.

Шумоізоляція може бути ефективна в різному ступені. Щоб полегшити вибір, виробники присвоюють виробам клас. Існує три класи, і найвищий здатний захистити від звуків силою від 21 до 30 дБ. Якщо говорити від моделі зі сталі, цей параметр не може бути менше 20 дБ.

Як вибрати вхідні двері з шумоізоляцією по конструкції

Ефект захисту приміщення від сторонніх звуків досягається за допомогою конструктивних нюансів дверних конструкцій. Двері, що перешкоджають проникненню шуму, повинні оснащуватися наступними компонентами:

  1. Гумові ущільнювачі, які фіксуються по периметру дверей.
  2. Укоси - ці елементи закривають всі щілини, присутні між дверима і прорізом.
  3. Поріг - функція цієї деталі полягає в закритті щілини між підлогою і полотном дверей.

При виборі виробу експерти рекомендують звернути увагу на такі особливості:

  1. Товщина полотна не повинна бути менше 80 см.
  2. Матеріал, застосовуваний в якості наповнення коробки, повинен укладатися в кілька шарів. При цьому вони повинні бути різної щільності. Фахівці віддають перевагу 4-х шаровим рішенням.
  3. Наявність ущільнювачів на дверях - можливість закрити щілини по всьому периметру.

Установка шумоізоляційних дверей здійснюється з дотриманням певних правил. Зазор між коробкою і стіною не повинен перевищувати показника в 2.5 см, а простір, що залишився закривається за допомогою монтажної піни. Її завдання - домогтися тиші, тому зверху монтуються укоси, які посилюють можливості монтажної піни, а також відіграють важливу естетичну роль.

Якщо квартира або будинок розташовані в місцях, поруч з якими переважає підвищений рівень шуму, то використовують вхідну групу, що складається з декількох дверних конструкцій. Таким чином вдається мінімізувати ризики проникнення сторонніх звуків всередину.

Як вибрати вхідні двері з хорошою шумоізоляцією за матеріалами

Щоб домогтися максимальної звукоізоляції, для виготовлення дверей вибирають сировину високої щільності. Торгові марки, що займаються виробництвом конструкцій, вибирають такі рішення:

  1. Нержавіюча сталь - метал, який передбачає високу щільність, а значить сталевий лист здатний утримувати звуки, що надходять ззовні. Він має звукоізоляційні можливості, пропонує стійкість до механічних факторів. Якщо дивитися на рейтинги дверей зі звукоізоляцією, цей варіант займає провідні позиції.
  2. Дерево - ще один цікавий варіант. Завдяки волокнам деревини і її високій щільності в квартиру практично не проникають сторонні звуки. Хороша конструкція має значну товщину. Шанувальникам класичного стилю доступні рішення з різних порід дерева. Це може бути демократична за ціною сосна, благородна вишня, довговічний горіх або преміальний дуб. Сильна сторона моделі з дерева - забезпечення оптимального мікроклімату в будинку. До того ж, від дверей виходить приємний, заспокійливий запах, а її зовнішній вигляд не має рівних.

Наповнення дверної коробки

Якщо ви не знаєте, як правильно вибрати вхідні двері з шумоізоляцією, і рейтинг в цій справі вам не помічник, варто звернути увагу на якість ущільнювачів.

Двері з хорошою звукоізоляцією - не рідкість на профільному ринку. Для вирішення поставленого завдання виробники використовують кращі наповнювачі - тільки якісна сировина може забезпечити відмінну тепло- і шумоізоляцію:

  1. Спінений поліуретан - універсальне наповнення, що володіє комірчастою структурою, за рахунок чого в матеріалі є повітря, яке і забезпечує захист приміщення від сторонніх звуків. В середньому, спінений поліуретан служить не менше півстоліття.
  2. Мінвата - сировина з волокнистою структурою, до складу якої включені силікатні гірські породи. Завдяки значному коефіцієнту поглинання шумів, таке наповнення на відмінно справляється з поставленим завданням.
  3. Пінобетон - пористий матеріал, який покривається з 1 або 2 сторін щільним шаром фольги, що утримує тепло всередині приміщення і не пропускає сторонні звуки ззовні.
  4. Гофрокартон - легкий і ефективний в плані захисту від звуків матеріал. При цьому двері з таким наповненням будуть коштувати недорого.
  5. Повсть - синтетика, яка поглинає вібрації.

Перераховані вище наповнювачі вважаються кращими, і часто використовуються при виготовленні як бюджетних, так і елітних рішень.

Виготовлення металевих дверей з шумоізоляцією починається з установки каркаса, в конструкцію якого включені листи металу. Відстань між полотнами наповнюється ущільнювачами - це може бути один або комбінація різних матеріалів. Бренди використовують різні варіації, а найбільш популярним є: ламінований матеріал (зовні), 4 шари ДСП, між яким укладається плита МДФ.

В якості захисту від звуку так само можуть застосовуватися спеціальні склади, які наносять на конструкцію методом розпилення. Полімери в складі захищають приміщення від сторонніх звуків, а також стають перепоною для подряпин, механічних пошкоджень, корозійного процесу. В результаті нанесення на поверхні утворюється досить щільна плівка, яку називають антишумом.

Крім коробки і внутрішнього наповнення звертають увагу на дрібні деталі. Замок потрібно встановити так, щоб його робота не порушила щільне прилягання полотна до коробки. Виконаний по попередньо знятих вимірах поріг повинен грати роль герметика. Якісна конструкція повинна бути досить важкою, складатися із декількох шарів. Виробники супроводжують виріб технічним паспортом, де прописані всі характеристики, включаючи перелік матеріалів і клас шумоізоляції. А монтаж краще довірити кваліфікованим фахівцям.

Як вибрати вхідні двері з шумоізоляцією: поради експертів

Сьогодні на профільному ринку представлений великий вибір якісних вхідних конструкцій. Це грає на руку покупцеві, адже він обмежений тільки власним бюджетом. З іншого боку, вибір оптимальних дверей може перетворитися в складний ребус. Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями, які спростять процес покупки:

  1. Вибравши модель, зверніть увагу на показник звукоізоляції. Він вказується виробником в характеристиках товару. Правильно обрана модель дійсно впорається з поставленим завданням.
  2. Як ще визначити шумоізоляцію вхідних дверей? Проаналізувати матеріали, які використані у виробі. Краще рішення - металева коробка з наповнювачем з мінеральної вати або поліуретану. Це сучасні, відносно легкі, матеріали, що прекрасно поглинають звуки.
  3. Переконайтеся, що полотно не має недоліків: всі компоненти повинні прилягати один до одного, неприпустимі зазори, в яких видно внутрішнє наповнення.
  4. Краще вибирати моделі від перевірених часом торгових марок, що мають велику кількість клієнтів. Важливо приділити увагу відгукам, залишеним покупцями на ту чи іншу продукцію.

До слова, багато людей допускають фатальну помилку, плутаючи теплоізоляцію із захистом від шуму. Утеплені двері не завжди можуть поглинати шум. Якщо в характеристиках до моделі зазначено, що продукт має шумо- і теплоізоляцію, то такі двері не мають конкурентів.

Скільки коштують двері з шумоізоляцією

Якісна модель з звукоізоляцією буде коштувати набагато дорожче класичних конструкцій, і краще не намагатися заощадити на такому придбанні. Вартість на продукцію формується виходячи з якості застосованих матеріалів, як короба, так і наповнення. Не варто купувати двері у посередника - як правило, такі продавці не можуть дати гарантію якості, а ціна буде трохи вища, ніж при покупці у прямого виробника.

Деякі люди з метою економії віддають перевагу звичайним металевим або дерев'яним дверям, а після роблять шумоізоляцію своїм силами. Для цього використовують численні інструкції, представлені в мережі. Автори подібних посібників обіцяють високий рівень захисту, але експерти не рекомендують ризикувати і експериментувати. За допомогою підручних засобів і недорого матеріалу складно домогтися поставленій цілі.

© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2024"
Позвонить нам!
Напишіть нам, натиснувши любий месенджер!
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:



Зворотній дзвінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Безкоштовна консультація.
Виїзжджаємо по м. Київ та Київській області: Пн-Сб з 8 до 21:00.