Безкоштовний монтаж! Знижка до 15%!

Власне виробництво-не переплачуй!
0 0

Фотогалерея наших робіт

Якщо ви віддаєте перевагу один раз побачити товар «в обличчя», ніж сто разів почути про нього або прочитати опис, ми в цьому з Вами абсолютно згодні! Тому пропонуємо Вашій увазі фотогалерею своїх робіт. Тут ви зможете знайти фото виконаних нами вхідних дверей різних моделей, комплектацій та дизайну, в тому числі бронедвері, а також інші вироби, створені з любов'ю для наших клієнтів.

Чому фотогалерея розкаже більше, ніж консультант?

Погодьтеся, складно уявити різницю між відтінками мореного дуба і шпону червоного дерева або, скажімо, текстуру горіха, ясеня або бука. А тим більше порівняти їх, користуючись тільки власною уявою, взагалі не представляється можливим.

Ми подбали про те, щоб Ви змогли бачити наші роботи не тільки у вигляді красивих ілюстрацій на сторінках пропозицій, але і в реальному їх існуванні і фактичному виконанні: в даному розділі ми надаємо на Ваш розсуд портфоліо тих робіт, які вже знайшли свого клієнта. Але варто обумовити, що на цій поточній сторінці представлена тільки частина робіт, а щоб бачити всі існуючі візерунки, текстури і комплектації, використовуйте наступний шлях:

Якщо Вас цікавить готова модель, то рекомендовані вироби ми пропонуємо Вашій увазі на головній сторінці сайту.

Двері на фото - допомога у виборі

Наші фахівці пишаються творінням своїх рук, про що говорить наша велика галерея, де кожне фото - відображення якоїсь окремої історії взаємин із замовниками, які придбали у нас двері, встановили їх і продовжують використовувати, навіть через багато років.

Зі свого боку, ми готові вислухати Ваші побажання, допомогти створити унікальну композицію, яка буде включати візерунок з фото однієї готової бронедвері, відтінок і матеріал - інший, а габарити і фурнітуру - за індивідуальними вимогами. Для наших кваліфікованих майстрів немає нічого неможливого, тому компанія «Фаворит» береться за найнезвичайніші і складні замовлення з упевненістю в результаті.

Ми гарантуємо бездоганну якість виробів і завжди несемо відповідальність за свою роботу, з якою Ви можете ознайомитися в нашій фотогалереї. Телефонуйте нам у будь-який час, і ми з радістю виконаємо будь-яке Ваше побажання!

© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2024"
Позвонить нам!
Напишіть нам, натиснувши любий месенджер!
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:Зворотній дзвінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Безкоштовна консультація.
Виїзжджаємо по м. Київ та Київській області: Пн-Сб з 8 до 21:00.