от до
  Відтінок
  Матеріал
  Скло
  Тип
  Призначення
  Стиль
  АКЦИЯ! Бесплатный монтаж и скидка 10 процентов!  Виїзд замірювача-консультанта зі зразками, каталогом і можливими візерунками до вас на адресу. Він також може оформити замовлення з вами на місці. Послуга заміру: вхідні двері - 120 грн, міжкімнатні двері 150 грн.
  (098) 524 95 70
  (050) 843 20 80
  (063) 999 26 97

  с 8 до 23 ежеденевно

  • Установка двери от 700 грн., в зависимости от веса и сложности дверного проема. Действует АКЦИЯ бесплатная установка*
  • Доставка по Киеву - бесплатно, если вы оформляете заказ с установкой или установка платная.
  • Доставка по Киеву - 350 грн. до подъезда, если вы оформляетет заказ без установки или установка бесплатная.
  • Доставка за пределы города Киева - 10 грн/км.
  • Доставка по Украине Новой почтой, Интаймом или Деливери.

  Знижені в ціні двері

  Сортировать по производителю
  Все производители :: Галерея :: Terminus
  Ваше місто - Ашберн
  Середня оцінка товарів цієї категорії:
  Уцінені товари 4.9 із 5 на основі 20 відгуків
  Всі відгуки

  Найвигідніша пропозиція для наших покупців - продаж уцінених дверей. Вигідна ціна дверей високої якості - це те, про що багато хто лише мріє. Ми робимо бажання не просто доступними, але й дуже дешевими!

  Причина уцінки товару

  Уцінені двері від компанії «Фаворит» - це двері від виробника з відмінними показниками і характеристиками, якими вони були наділені спочатку. Залізні двері з броненакладками, антивандальні, з високим ступенем захисту від злому, пожежостійкі та інші - доступні тепер за зниженими цінами.

  Для багатьох слово «розпродаж» або «уцінка» означає заводський брак, велику похибку або незначне пошкодження при транспортуванні. Для нас зниження цін означає лише комерційний хід з метою звільнення місця на складі у зв'язку з надходженням нових моделей. Ми не стоїмо на місці і постійно оновлюємо свій асортимент новими ідеями, реалізованими у вхідних і міжкімнатних дверях. Непродані двері, що вийшли в продаж пів року тому і раніше, як і раніше залишаються актуальними і стильними, але морально застарівають на нашій вітрині, хоча фізично вони все ті ж надійні, довговічні, красиві і якісні. На такі двері ми знижуємо ціни, даючи можливість покупцям вигідно економити, купуючи товар, а нам збільшувати обороти продажів і радувати покупців новими зразками.

  Переваги покупки уцінених дверей:

  Якщо Ви не вимагаєте від вхідних дверей химерного виду, креативного дизайну або оригінального малюнку, тоді наші металеві уцінені двері для Вас. Якщо Ви хочете зробити подарунок своїм бабусі і дідусю, зробивши їх сон і перебування в квартирі або будинку спокійним, ці варіанти дверей будуть саме тим, що потрібно. Вони підходять для заміських котеджів, для споруд, офісів і квартир. Моделі зі знижками чекають на Вас, щоб подарувати Вам радість економної покупки.

  On-line консультант