АКЦИЯ! Закажи двери ТМ Фаворит и получи скидку 10% + врезку фурнитуры в подарок.
Спільна покупка
UkrainianRussian
Сортування
Відображати:
Замок Apecs T-52 сейфовий
Замок Apecs T-57 під циліндр
Замок Barerra під циліндр
Замок Barerra сейфовий
Замок Cisa під циліндр
Замок Cisa сейфовий
Замок Kale 252 сейфовий
Замок Kale 257 під циліндр
Замок Mottura двоключовий
Замок Mottura під циліндр
Замок Mottura сейфовий
Замок Ельбор під циліндр
Замок Ельбор сейфовий

Дверні замки

Кожен з нас з дитинства звик до того, що двері треба замикати на ключ. Дверні замки - це найважливіший і відповідальніший елемент, що забезпечує збереження майна наших будинків і почуття захищеності від несанкціонованого проникнення неочікуваних і небажаних гостей. Замків в світі існує величезна кількість, починаючи від звичайного шпінгалета і закінчуючи складними кодовими замками з таймерами чи сканерами сітківки.

Компанія «Фаворит» з радістю пропонує своїм клієнтам звичайні, але ефективні та надійні дверні замки від перевірених і відповідальних світових виробників. Вартість кожного виробу доступна, а умови монтажу і тестування - найдоступніші. Ми знаємо, як і чим захистити Ваш дім!

Яким має бути надійний замок

З року в рік компанії, що виробляють запірні дверні механізми, вдосконалюють свої вироби, розробляють все більше нових конструкцій, вкладаючи в замки наступні характеристики:

  • секретність, що сприяє підвищенню благонадійності запору;
  • зносостійкий матеріал, що дозволяє замкам служити до 20 років підряд;
  • унікальність механізму (наприклад, багато виробників досягли такої точності відповідності ключа замку, що навіть незначна відмінність у куті заточення виїмки ключа не дозволить відкрити замок).

Від яких неприємностей повинен уберігати ідеальний замок

Ключове завдання будь-якого замку - захист від проникнення. Але і це далеко не все. Дрібне хуліганство, таке як поміщення в замкову щілину стороннього предмета, здатне принести чимало неприємностей. Тому ідеальний замок не дасть можливості зловмисникам зіпсувати свою конструкцію. З традиційних замкових елементів з цим найкраще справляються плоскосувальдні замки з ключами сейфового типу. Практично на всі сто відсотків захищені від цієї неприємності замки з магнітними механізмами секретності.
 
Компанія «Фаворит» - професійний виробник вхідних і міжкімнатних дверей, пропонує своїм клієнтам тільки якісні та надійні запірні механізми. Ми зможемо провести монтаж замку самостійно або надамо Вам можливість зробити це своїми руками.
 
Ми завжди раді виконати будь-яке побажання клієнта, допомогти у виборі і надати доступні розцінки і приємні знижки на дверні замки. Телефонуйте, і консультанти компанії «Фаворит» дадуть відповіді на будь-які Ваші запитання!
Консультант Сергей: Чем могу помочь?
On-line консультант