Безкоштовний монтаж! Знижка до 15%!

Власне виробництво-не переплачуй!
0 0

Металеві протипожежні двері

Опис

Дивитись також

ТМ Фаворит
30.07.2019 Киев
Полноценная противопожарная часовая дверь со сертификатом!
ТМ Фаворит
30.07.2019 Киев
Советуем эту дверь. так как эта дверь полноценно противопожарная, выдерживает час огнеупорности. Качественная отделка и окрас.
Салон дверей

Цінові категорії

СегментЦіна
Недорого4900-16000грн.
Середня оцінка товарів цієї категорії:
5 із 5 на основі 2 відгуків
Всі відгуки | Відгуки цієї категорії

Металеві протипожежні двері – це спеціальні двері, призначені для захисту приміщень та запобігання розповсюдженню пожежі. Вони виготовляються з матеріалів, які мають високий ступінь міцності та протипожежні властивості. Такі двері мають протипожежні ущільнювачі, які запобігають проникненню диму та гарячого повітря в приміщення. Вони також оснащені спеціальними вогнестійкими замками, які запобігають несанкціонованому доступу до приміщення.

Сталеві протипожежні двері можуть бути оброблені порошковою фарбою або мати полімерне покриття. Вони бувають одностулковими або двостулковими, односторонніми або двосторонніми, мати одну або дві смуги протипожежної прокладки. Існують утеплені моделі, в якості наповнювача яких – негорючий матеріал. Також вони можуть бути обладнані сигналізацією пожежі та іншими системами безпеки.

При виготовленні такого виробу, як металеві протипожежні двері дуже важливо дотримуватися всіх технологічних моментів виробництва. Для оцінки якості виготовлення проводять кілька тестів. Спочатку перевіряють надійність дверей, використовуючи стандартний тест із міцності дверного полотна. Далі слідує перевірка на стійкість до високих температур і на стійкість до перегріву. Насамкінець відбувається перевірка дверей на відповідність вимогам щодо протипожежної безпеки, з використанням спеціальних перевірочних тестів. Усі ці маніпуляції проводяться для того, щоб усі вироби відповідали вимогам ДСТУ Б В.1.1-6-2001, ДСТУ Б В.2.6-77:2009.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити двері протипожежні металеві високої якості виготовлення за невисокою ціною, які мають сертифікати та відповідають міжнародним стандартам протипожежної безпеки.

© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2024"
Позвонить нам!
Напишіть нам, натиснувши любий месенджер!
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:Зворотній дзвінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Безкоштовна консультація.
Виїзжджаємо по м. Київ та Київській області: Пн-Сб з 8 до 21:00.