Безкоштовний монтаж! Знижка до 15%!

Власне виробництво-не переплачуй!
0 0

Технічні металеві двері

Опис

Дивитись також

Руслан
20.05.2024 Київ
Двері коштують свої грошей, але краще доплатити і взяти краще. хіба що ви ці двері ставите як тимчасові або чисто пререкрить дверний отвір
Руслан фото 1 Руслан фото 2 Руслан фото 3
Коля
17.05.2024 Гатне
Я б честно сказав. що двері за такі гроші виглядають добротно і здається немов там металу більше, двері встановлювали в котельню та в гараж, вхід в будинок я брав класом вище зі склопакетом. Задоволений роботою майстрів.
Коля фото 1 Коля фото 2 Коля фото 3
Ігор
10.05.2024 Нові Петрівці
Потрібно було декілька дверей в погреб, тех приміщення та котельню із недорогих і більш менш надійних, приїхав подивився вживу і двері за такі гроші норма, встановили через пару днів і все ок, тепер думаю взяти вхідні в головний вхід будинку.
Ігор фото 1 Ігор фото 2
Оксана
09.05.2024 Київ
Потрібно було дуже швидко замінити двері в наш невеликий квітковий магазинчик, сильно дорогі двері не шукали, ці двері по ціні клас і по якості сподобались, дякую за швидке та оперативне виконанням установщикам Олександрам.
Оксана фото 1
Салон дверей

Цінові категорії

СегментЦіна
Недорого4900-16000грн.
Середня оцінка товарів цієї категорії:
4.5 із 5 на основі 41 відгуків
Всі відгуки | Відгуки цієї категорії

Двері технічні металеві призначені для забезпечення безпеки та захисту приміщень від сторонніх осіб, а також впливу зовнішнього середовища. Вони можуть бути використані для обмеження доступу до певних приміщень та зон усередині них.

Двері технічні металеві: їх переваги

Металеві технічні двері мають певні характеристики, які роблять їх кращим вибором для різних застосувань. Переваги такої конструкції:

  • простота та практичність;
  • довговічність;
  • відносна дешевизна виробу;
  • прийнятні захисні властивості;
  • легко чистяться та піддаються фарбуванню.

Технічні металеві двері мають спрощену конструкцію в порівнянні зі звичайними вхідними дверима. В основному вони комплектуються одним замком, не мають будь-яких декоративних накладок та інших елементів оздоблення. Товщина полотна та металу найчастіше теж зменшені. У зв'язку з цим вони легші і дешевші, але водночас і менш міцні. Але металеві двері для технічних приміщень і не повинні бути броньованими або сильно утепленими. Вони покликані захистити нежитлові приміщення, де візуальна складова та енергоефективність не така важлива.

© Магазин "ТМ Фаворит двері та вікна 2007 - 2024"
Позвонить нам!
Напишіть нам, натиснувши любий месенджер!
Telegram
Viber
Whatsapp
favoritdveri@ukr.net

Швидкий заказ

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:Зворотній дзвінок

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Виклик замірника

Ваше ім'я:

Ваш номер телефону:

Безкоштовна консультація.
Виїзжджаємо по м. Київ та Київській області: Пн-Сб з 8 до 21:00.